Miniony miesiąc maj był w naszej szkole czasem szczególnej pamięci o Matce Bożej. Kontynuując piękną tradycję naszych przodków, uczniowie wybrali się pod przydrożne figurki i kapliczki, gdzie wspólnie modlili się słowami Litanii Loretańskiej.
Maryjny charakter tego miesiąca gościł również w szkolnych ławach, ponieważ podczas lekcji religii uczniowie głębiej poznawali postać Matki Bożej oraz Jej rolę w naszym życiu.


