W ramach programu „Edukacja z wojskiem” naszą szkołę odwiedzili żołnierze z Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu, którzy przeprowadzili dla uczniów zajęcia edukacyjne. Spotkanie miało na celu przekazanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, reagowania w sytuacjach zagrożenia, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz kształtowania postaw odpowiedzialności i świadomości obywatelskiej. Każdy uczeń miał możliwość wykonania masażu serca, dzięki czemu mógł przećwiczyć podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Spotkanie było interesującym doświadczeniem, które pozwoliło zdobyć cenną wiedzę i umiejętności przydatne w życiu. Dużym zainteresowaniem cieszył się również sprzęt przywieziony przez żołnierzy. Dziękujemy naszym gościom za poświęcony czas, ciekawe zajęcia oraz podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Edukacja z wojskiem
Utworzono dnia 18.06.2026
Edukacja z wojskiem
Utworzono dnia 18.06.2026, 23:03
Edukacja z wojskiem


