Uczniowie klasy IV uczestniczyli w ogólnopolskim programie antynikotynowym pt. "Bieg po zdrowie", realizowanym we współpracy z PSSE w Przasnyszu. Podczas organizowanych różnych form aktywności mieli okazję poszerzyć swój zasób wiedzy na temat szkodliwości dymu tytoniowego. W działania zostali zaangażowani również rodzice, którzy mieli okazję przekazać swoje poglądy na temat: "Dlaczego nie palę?"
Zajęcia pozwoliły uczniom na ćwiczenie umiejętności asertywnego wyrażania własnego zdania oraz nie ulegania presji otoczenia. Był to czas promowania atrakcyjnego stylu życia w środowisku wolnym od dymu.


