Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa w Romanach-Seborach

"Bieg po zdrowie"

Utworzono dnia 18.06.2026
Uczniowie klasy IV uczestniczyli w ogólnopolskim programie antynikotynowym pt. "Bieg po zdrowie", realizowanym we współpracy z PSSE w Przasnyszu. Podczas organizowanych różnych form aktywności mieli okazję poszerzyć swój zasób wiedzy na temat szkodliwości dymu tytoniowego. W działania zostali zaangażowani również rodzice, którzy mieli okazję przekazać swoje poglądy na temat: "Dlaczego nie palę?"
Zajęcia pozwoliły uczniom na ćwiczenie umiejętności asertywnego wyrażania własnego zdania oraz nie ulegania presji otoczenia. Był to czas promowania atrakcyjnego stylu życia w środowisku wolnym od dymu.

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 4

W poprzednim tygodniu: 39

W tym miesiącu: 163

W poprzednim miesiącu: 346

Wszystkich: 8670

Zegar